Společnost Diamonds International Corporation - D.I.C. je společnost, která Vás bude lákat na obrovské výdělky. Měl jsem tu možnost jednat z manažerem (pokud se to tak dá nazvat v pyramidě, kterou Diamonds International Corporation - D.I.C. je :) ) s panem Miroslavem Zadákem – když jsem do společnosti vstupoval.

Vedl meeting, kde vysvětloval, jak je možné vydělávat 300.000 až 500.000 Kč měsíčně – ano není to problém, samozřejmě, pokud tedy prodáváte diamanty nad rapaport stejně jako Diamonds International Corporation - D.I.C. – tzn. s marží 10 až 30%!!! Protože jejich rapaport (Diamonds International Corporation - D.I.C.) je naprosto odlišný od rapaportu s diamanty. Tvoří vlastní tabulky vlastní hodnoty, podle kterých oceňují diamanty.

Myslíte si, že klient v takovém případě může na diamantu vydělat? Myslíte si, že v takovém případě klient může za pětiletý až sedmiletý investiční horizont vydělat na svém diamantu? Odpovězte si prosím sami :)

To nemluvě o tom, že Diamonds International Corporation - D.I.C od Vás bude chtít vstupní poplatek, cca něco mezi 25.000 Kč až 125.000 Kč, které nikdy už neuvidíte – můžete si za ně koupit předražené, nevkusné šperky.

4 Komentářů k “Diamonds International Corporation – D.I.C.”

Přidat komentář